Проширени вени


Ендовенски ласерски третман

МЕДИЦИНСКИ ЛЕПАК

ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА КАПИЛАРИ И ПРОШИРЕНИ ВЕНИ

СКЛЕРОТЕРАПИЈА

I СКЛЕРОТЕРАПИЈА СО ПЕНА

Капилари


Ласерски третман на капилари

Радиофреквентен третман на капилари


Центарот е основан од страна на васкуларниот хирург д-р Дарио Јоциќ по долгогодишно искуство и од желба на пациентите од овој дел на Европа да им ги овозможи сите светски, современи, минимално инвазивни методи на лекување на проширените вени.

КЛИНИКА


Трешњиног цвета 1ж 
Нов Белград, Србија

+381 66 488 800

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ИНСТАГРАМ


@dr.jocic.lecenje.vena


Website by mzlaki-logo Studio Mzlaki